Wouter Veldman, 19131996 (aged 82 years)

Name
Wouter /Veldman/
Given names
Wouter
Nickname
Wolter
Surname
Veldman
Birth November 15, 1913

Civil marriageEgberdina Hendrika BraakmanView this family
Yes

Death of a wifeEgberdina Hendrika Braakman
March 12, 1995 (aged 81 years)

Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)
Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)

Note: Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83

Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83 Wouter Veldman 15-11-1913 20-02-1996 82 Braakman

Begraafplaats: Begraafplaats Laarmanshoek, Zwolseweg 17d, Ommen Graf id-nummer: 753477 Begraafplaatsnr.: 1079 (Plaats)aanduiding: 1197-48

Death February 20, 1996 (aged 82 years)

Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)
Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)

Note: Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83

Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83 Wouter Veldman 15-11-1913 20-02-1996 82 Braakman

Begraafplaats: Begraafplaats Laarmanshoek, Zwolseweg 17d, Ommen Graf id-nummer: 753477 Begraafplaatsnr.: 1079 (Plaats)aanduiding: 1197-48

Deathonline-begraafplaatsen.nl
Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)
Grafsteen Egberdina Hendrika Braakman (1911-1995) en Wouter Veldman (1913-1996)

Note: Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83

Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83 Wouter Veldman 15-11-1913 20-02-1996 82 Braakman

Begraafplaats: Begraafplaats Laarmanshoek, Zwolseweg 17d, Ommen Graf id-nummer: 753477 Begraafplaatsnr.: 1079 (Plaats)aanduiding: 1197-48

Death
Note: Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83

Egberdina Hendrika Braakman 25-06-1911 12-03-1995 83 Wouter Veldman 15-11-1913 20-02-1996 82 Braakman

Begraafplaats: Begraafplaats Laarmanshoek, Zwolseweg 17d, Ommen Graf id-nummer: 753477 Begraafplaatsnr.: 1079 (Plaats)aanduiding: 1197-48