Femmina Elisabeth IJmker, 19221997 (aged 74 years)

Name
Femmina Elisabeth /IJmker/
Given names
Femmina Elisabeth
Surname
IJmker
Nickname
Mien
Name
Femmina Elisabeth /Braakman-IJmker/
Type
married name
Birth June 8, 1922
Text:

7 | IJmker | Femmina Elisabeth | V | Dochter | 8 juni 1922

Quality of data: primary evidence
Civil marriageAlbertus BraakmanView this family
May 14, 1969 (aged 46 years)
Address: Goede Herderkerk Hoogeveen
Death of a husbandAlbertus Braakman
June 28, 1992 (aged 70 years)
Text:

TER NAGEDACHTENIS AAN ONZE LIEVE OUDERS EN GROOTOUDERS ALBERTUS BRAAKMAN

  • 15-5-1914 + 28-6-1992 EN ZWAANTJE TER WIJLEN
  • 29-3-1910 + 5-8-1965

MOEDER VADER

Quality of data: primary evidence
Number of marriages
2

Number of children
4

Death May 17, 1997 (aged 74 years)
Text:

Wie in de schuilplaats des allerhoogsten is gezeten. Vernacht in de schaduw des almachtigen. Ps. 91-1 Hier rusten Onze Lieve ouders en grootouders Jannes Hooijer

  • 1-9-1917 + 23-12-1959 En Femmina Elisabeth Ijmker
  • 8-6-1922 + 17-5-1997 Kinderen, Klein en Achterkleinkinderen Rust Zacht
Quality of data: primary evidence
Grafsteen_Jannes_Hooijer_Femmina_Elisabeth_Ijmker
Grafsteen_Jannes_Hooijer_Femmina_Elisabeth_Ijmker

Note: Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen

Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen Graf id-nummer: 1485559 Begraafplaatsnr.: 1183 (Plaats)aanduiding: 1516-1517

Family with Albertus Braakman
husband
Albertus Braakman
19141992
Birth: May 15, 1914 34 31Diffelen, Gemeente Hardenberg, Overijssel, Nederland
Death: June 28, 1992Zwolle, Gemeente Zwolle, Overijssel, Nederland
herself
19221997
Birth: June 8, 1922Hoogeveen, Gemeente Hoogeveen, Drenthe, Nederland
Death: May 17, 1997Hardenberg, Gemeente Hardenberg, Overijssel, Nederland
Civil marriage Civil marriageMay 14, 1969Hoogeveen, Gemeente Hoogeveen, Drenthe, Nederland
Albertus Braakman + Zwaantje ter Wijlen
husband
Albertus Braakman
19141992
Birth: May 15, 1914 34 31Diffelen, Gemeente Hardenberg, Overijssel, Nederland
Death: June 28, 1992Zwolle, Gemeente Zwolle, Overijssel, Nederland
partner’s partner
Zwaantje ter Wijlen
19101965
Birth: March 29, 1910Lutten, Gemeente Hardenberg, Overijssel, Nederland
Death: August 5, 1965Hardenberg, Gemeente Hardenberg, Overijssel, Nederland
step-son
Private
step-son
Private
step-daughter
Private
BirthBevolkingsregister
Text:

7 | IJmker | Femmina Elisabeth | V | Dochter | 8 juni 1922

Quality of data: primary evidence
MarriageTrouwkaarten (Archief Marcel Braakman)
Deathonline-begraafplaatsen.nl
Text:

Wie in de schuilplaats des allerhoogsten is gezeten. Vernacht in de schaduw des almachtigen. Ps. 91-1 Hier rusten Onze Lieve ouders en grootouders Jannes Hooijer

  • 1-9-1917 + 23-12-1959 En Femmina Elisabeth Ijmker
  • 8-6-1922 + 17-5-1997 Kinderen, Klein en Achterkleinkinderen Rust Zacht
Quality of data: primary evidence
Grafsteen_Jannes_Hooijer_Femmina_Elisabeth_Ijmker
Grafsteen_Jannes_Hooijer_Femmina_Elisabeth_Ijmker

Note: Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen

Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen Graf id-nummer: 1485559 Begraafplaatsnr.: 1183 (Plaats)aanduiding: 1516-1517

Birth
Note: openarch.nl
Civil marriage
Citation details: Trouwkaart Albertus Braakman en Femmina Elisabeth Ijmker
Text:

Albertus Braakman en Femmina Elisabeth Ijmker geven U, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal D.V. plaatsvinden op woensdag 14 mei a.s. des namiddags om 3 uur in het Raadhuis te Hoogeveen. De kerkelijke inzegening zal plaats vinden om 3.30 uur in de Goede Herderkerk (zuid) te Hoogeveen door de Weleerwaarde Heer Ds. A.W. Kranenburg. Receptie van 4.30-6.00 uur in het bijgebouw van de Goede Herderkerk. Tijdelijk adres: Keienweg 9, Lutten. Toekomstig adres: Hesselingweg 12, Heemse. Mei 1969 Lutten, Keienweg 9 Hoogeveen, Beukemastraat 17

Quality of data: primary evidence
Death
Note: Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen

Begraafplaats: Nieuwe Begraafplaats Hoogeveen, Zuiderweg 1 (West) (Van der Wijckstraat), Hoogeveen Graf id-nummer: 1485559 Begraafplaatsnr.: 1183 (Plaats)aanduiding: 1516-1517

Media object